Redmi K30 Pro do użycia Snapdragon 865 SoC + 120Hz ekran

Udostępnij:

10 grudnia Redmi zorganizowała w Pekinie konferencję poświęconą wprowadzaniu na rynek nowych produktów z serii Redmi K30. Na tej imprezie firma zaprezentowała wersje Redmi K30 4G i 5G. Jednak mocniejszy Redmi K30 Pro nie zadebiutował. Na szczęście firma zapowiedziała, że urządzenie pojawi się w marcu tego roku. Teraz są już aktualne informacje, które dają nam wskazówkę, czego możemy się spodziewać po Redmi K30 Pro.

Redmi K30 Pro - co wiemy

Model Redmi K30 Pro będzie w zasadzie taki sam jak Redmi K30 5G pod względem wyglądu i wzornictwa. Nie będzie wielu zmian i może nadal korzystać z dwudrzwiowego panelu wyświetlacza OLED. Pionowo ustawiony system czterech kamer z tyłu K30 powinien również zostać przeniesiony na K30 Pro, łącznie z otaczającym go okrągłym lusterkiem. Ten smartfon będzie dostępny w wersji pełnoekranowej, z częstotliwością odświeżania do 120 Hz, a jego rozdzielczość to FHD+.

Jeśli chodzi o inne aspekty, to zgodnie z poprzednimi informacjami, telefon ten pojawi się w marcu tego roku. Konfiguracja zawiera najwyższej klasy flagowy układ Snapdragon 865 z pasmem bazowym X55. W tej konfiguracji obsługuje on dwumodułowe sieci 5G. Ponadto, Lu Weibing, prezes Xiaomi Group China i dyrektor generalny marki Redmi, zabrał głos podczas premiery układu MediaTek 1000L. Według niektórych spekulacji medialnych, K30 Pro może być również wyposażony w ten układ MediaTek 1000L. Nie ma żadnej weryfikacji dla tego raportu.

Jednym z oczekiwań wobec Redmi K30 Pro jest to, że będzie on wyposażony w niski tag cenowy. Potrzeba ta oznacza jednak, że urządzenie to nie może uzyskać pewnych funkcji. Na przykład, jeśli będzie korzystał z panelu OLED, nie oczekujemy, że urządzenie to będzie również posiadało częstotliwość odświeżania wyświetlacza 120Hz. Jest jednak całkowicie możliwe, że K30 Pro dołączy do OnePlus 8, oferując panel OLED z częstotliwością odświeżania wyświetlacza 120Hz.

0 Komentarze

Socialmedia

Warte uwagi

HTC 11: duże zaskoczenie czy duża klapa?

Nie jest tajemnicą, że w ostatnich miesiącach HTC miał więcej niż tylko słuszny udział w problemach. Był czas, kiedy była to główna część inteligentnej atmosfery, ale ta era minęła...

Xiaomi MI a2 opinie