Huawei Mate 40 i Mate 40 Pro: przecieki o kształcie ogromnego okrągłego aparatu

Udostępnij:

Przecieki mówią o wypuszczonym na rynek renderingu 3D nadchodzących Huawei Mate 40 i Mate 40 Pro. Na przednim wyświetlaczu znajduje się podwójny dziurkacz, a z tyłu czterookrągły moduł fotograficzny. Projekt ten zapowiada się jako przedmiot dyskusji.

Huawei prezentuje nową serię Mate jesienią, ale przecieki na tych modelach są na razie rzadkością. Laker OnLeaks nawiązał współpracę z witrynami HandsetExpert i Pricebaba, aby opublikować trójwymiarowe renderingi przyszłych flagowych modeli czołowych światowych producentów, stworzonych z wirtualnych modeli dedykowanych do fabryk.

Telefony Huawei Mate są generalnie flagowymi okrętami klasy premium, trochę jak seria Galaxy Note są wzmocnione wersje smartphone'ów Galaxy S.

Często znajdujemy nowy SoC, potężniejszy niż Huawei P z tego samego roku i ten sam aparat, co ostatni Huawei P. Na przykład Huawei Mate 20 Pro nosił Kirin 980 SoC w przeciwieństwie do 970 dla Huawei P20 Pro, z większym ekranem i baterią przy zachowaniu tego samego potrójnego tylnego modułu fotograficznego.

Jest to w pewnym sensie techniczna synteza wszystkiego, co Huawei zaproponował jako innowacje w swoich modelach w ciągu ostatniego roku.

Nic więcej nie wiadomo o tych Huawei Mate 40 i Mate 40 Pro. Nie będę próbował odgadywać gołym okiem typów obiektywów modułu fotograficznego. Zauważcie obecność zakrzywionego wyświetlacza wodospadu, który Huawei zainaugurował na Mate 30 Pro już w zeszłym roku.

Zgodnie z danymi Onleaks, Huawei Mate 40 Pro mierzy 162,8 x 75,5 x 9 mm, a grubość wokół garbu kamery wynosi do 10,4 mm. Wyciek przewiduje, że model podstawowy będzie miał 6,4-calowy panel OLED, natomiast wersja Pro będzie miała rozmiar 6,7 cala.

0 Komentarze

Socialmedia

Warte uwagi

Patent Xiaomi ujawnia smartfony z maksymalnie 7...

Podczas gdy producenci smartfonów utrzymują swój cykl życia z corocznym wprowadzaniem na rynek, w tle dzieje się wiele rzeczy. Każdego roku firmy te wypuszczają na rynek smartfony, które są...

Recenzja Oppo Find X5 Pro

Samsung Galaxy S8 opinie

Chińska marka telefonów