Jeśli chcecie odkryć nowoczesny sprzęt gwarantujący wyjątkową wydajność to warto będzie sięgnąć po smartfon Xiaomi Redmi Note 5. Ten smartfon z zaokrąglonymi rogami świetnie wygląda, daje nam ekran 5,99 cala z FullHD+ i kinowe proporcje 18x9. Wewnątrz znajduje się szybki procesor z 8 rdzeniami, którego ciepło rozprowadzają dwie tagle grafenu. Sprawne działanie to również wynik zastosowania własnej firmowej nakładki MIUI9. Dzięki niej obsługa takiego urządzenia będzie wygodniejsza.

Jakie opinie internautów

Doom

Dobry telefon, przede wszystkim wyjątkowy stosunek ceny do jakości. Wydaje się, że jak kupi się to urządzenie można mieć poczucie dobrze wydanych pieniędzy. Kosztuje około 1000 złotych, ale jak zobaczy się jakie ma możliwości będzie się wydawać, że był droższy, a jednocześnie nie będzie się żałować żadnej wydanej złotówki. Urządzenie otrzymało system Android 8.1 a nie tak dawno pojawiła się także opcja, dzięki której będzie można testować nakładkę MIUI 10. Bateria bardzo dobrze sobie radzi. W ciągu jednego dnia intensywnej pracy można wykorzystać jej około połowę więc to dobry wynik jak na to urządzenie. Świetnie sobie radzi aparat a także aplikacje tam zainstalowane. Do zalet urządzenia trzeba zaliczyć niską cenę i dobrą wydajność. Minusem będzie brak NFC, brak motywów MIUI a także powiadomienia widmo.

Wollie

Dobry smartfony, z dużym ekranem, więc miło się z nim pracuje. Dwa aparaty z tyłu dobrze sobie radzą. Świetne portrety z rozmytym tłem. Bateria długo trzyma w sumie 4 GB RAM i niezły procesor radzą sobie dobrze z codzienną pracą.

Ania

To bardzo dobry telefon, który oferowany jest w atrakcyjnej cenie. Dla mniej przede wszystkim świetny aparat i bardzo dobra bateria. Dużo lepszy niż poprzednicy. Zdecydowanie mogę to urządzenie innym polecić

Jeśli chodzi o zalety tego urządzenia to bez wątpienia długa praca na baterii, łatwość w obsłudze, niska cena, piękne kolory na ekranie, wygodny wyświetlacz, bardzo szybkie działanie, świetne zdjęcia, szybkie ładowanie, odpowiedni poziom wydajności, tryb pełnoekranowy, wygląd, złącza. Jednak minusem będzie brak motywów miui, a także brak nfc w tym urządzeniu, więc nie będzie opcji szybkich płatności.

Bolek

Przede wszystkim urządzenie jest bardzo ładne i to jego wielki plus. Dostajemy wyświetlacz praktycznie bez ramek, dodatkowo będzie można również liczyć na pojemną baterię, nie będzie problemu, by z tym urządzeniem pracować nawet przez dwa dni. Jednocześnie w czasie normalnego użytkowania nie będzie obaw o ewentualne nagrzewanie się urządzenia. W praktyce ten sprzęt będzie się bardzo dobrze sprawdzał. Minusem będzie to, że jest tam wystający tylny aparat, jednocześnie nie będzie się to jakoś szczególnie przekładać na jakość zdjęć. Raczej na minus będzie przedni aparat, który gubi szczegóły.

Oczywiście ostateczna ocena urządzenia będzie uzależniona od upodobań osoby, która z tego sprzętu będzie korzystać. Wydaje się jednak, że to sprzęt, który warto wziąć do ręki i ocenić jego działanie.

0 Komentarze

Socialmedia

Warte uwagi

Telefon z dobrym aparatem. Te smartfony imponują...

Wiele osób sądzi że dalsze ulepszanie aparatów jest obiektywnie niemożliwe bez radykalnej zmiany konstrukcji samego smartfona. Jednak nowoczesne modele pozwalają robić doskonałej jakości...