OPPO Reno 10x Zoom gets an update with 60x digital zoom

Udostępnij:

OPPO Reno 10x zostało ogłoszone 24 kwietnia w Zurychu z zoomem cyfrowym do 20x, ale właśnie dziś, z okazji wejścia na rynek chiński, firma wysłała aktualizację, która potroiła zakres, aby osiągnąć 60x zoom.

Zanim wyskoczysz z fotela, musimy wyjaśnić kilka rzeczy: OPPO Reno 10x Zoom jest wyposażony w zoom, który może osiągnąć ogniskową 130 mm lub 5x zoom optyczny. Następnie, pracując w parze z dwoma pozostałymi czujnikami, aktywuje on zoom hybrydowy, który może osiągać nawet 10x (stąd nazwa smartfonu).

Nie ma też potrzeby wskazywać, że kolejnym poziomem powiększenia jest prosty zoom cyfrowy, który do tej pory był ograniczony do 20x. Jednak dzięki nowej aktualizacji, którą właśnie otrzymaliśmy na naszym urządzeniu recenzującym, OPPO pozwala teraz użytkownikom osiągnąć maksymalne powiększenie 60x, dzięki czemu aparat osiągnie ogniskową 1.560 mm.

Jest to ten sam typ techniki, który zastosował Huawei w swoim P30 Pro, posiadającym obiektyw z zoomem 125 mm i zoom cyfrowy do 50x, zdolny do odtworzenia ogniskowej 1.250 mm. W rezultacie, Zoom Reno 10x może dać Ci nieco bliższy widok, ale nie musisz oczekiwać lepszej jakości obrazu.

Nasza opinia na temat OPPO Reno 10x

Aparat Oppo Reno 10x Zoom jest stylowym rozwiązaniem, które sprawdza się w kilku telefonach - od gładkiej konstrukcji z tyłu po asymetryczny i nieskazitelny aparat typu pop-up. Czasami może czuć się nieco powolny w użytkowaniu, dzięki interfejsowi użytkownika pracującemu w trybie slow-to-respond, ale ogólnie rzecz biorąc, jest to mocny procesor, który zrobi wszystko, o co go poprosimy, a nawet więcej.

Za

  • Smukła konstrukcja
  • Nowa kamera "pop-up
  • Szybki procesor

Przeciw

  • W rzeczywistości nie jest to 10-krotny zoom optyczny
  • UI czuje się trochę powolny w użyciu
  • Trochę ciężki

0 Komentarze

Socialmedia

Warte uwagi

Samsung Galaxy S8 opinie

Samsung Galaxy S8 to wyjątkowe urządzenie, jak żaden inny smartfon. Perfekcyjnie łączy najlepsze cechy całej serii Galaxy, dodatkowo pojawia się tam wyjątkowy ekran Super AMOLED. Jego...