W iPhone XS Max zastosowany został bardzo mocny a jednocześnie inteligentny procesor A12 Bionic. To najpotężniejsza i najbardziej wydajna opcja, jeśli chodzi o procesory jakie do tej pory wykorzystywane były w smartfonach. Na froncie dodatkowo pojawia również doskonały ekran OLED Super Retina, który przygotowany została właśnie z myślą o tym konkretnym urządzeniu.

Zdjęcia będą wykonywane przez podwójny aparat, który znajduje się umieszczony w perfekcyjnie wykonanej konstrukcji. Obudowa ma odporność na pył i wodę klasy IP 68. Nad ochroną czuwają także specjalnie przygotowane systemy bezpieczeństwa. Producent zadbał o stworzenie wyjątkowego urządzenia z bardzo dobrze funkcjonującym systemem i baterią, która pozwala na wiele godzin komfortowej pracy na tym sprzęcie.

Jakie opinie użytkowników na temat tego urządzenia?

Dave

Od niedawna użytkuje urządzenia XS Max, wcześniej miał X i muszę powiedzieć, że to urządzenie rzeczywiście zaskakuje. Przede wszystkim świetny ekran, bardzo dobry aparat, w końcu można oczekiwać na to, że uda się zrobić ładne zdjęcia niezależnie od tego w jakich warunkach będzie się je wykonywać. To co dla mnie było istotne to również fakt, że urządzenie ma mocną baterię, spokojnie 1,5 dnia można na tym sprzęcie pracować.

Najnowszy iphone

Karo

Przeszedłem na XS Max po użytkowaniu Samsung Galaxy A5 i muszę powiedzieć, że tutaj przepaść między jakością a funkcjonalnością obu urządzeń mocno mnie zaskoczyła. Telefon doskonale wygląda, oczywiście wybrać mogłem wiele różnych urządzeń, ale muszę powiedzieć, że to właśnie ten sprzęt wydał się najładniejszy i dlatego właśnie się na niego zdecydowałem. Ogólnie mogę z czystym sumieniem to urządzenie innym polecić.

Ida

Dla mnie najlepsze jabłko jakie wykorzystywałam. Świetny aparat, zdjęcia rzeczywiście doskonałe, do tego również fajnie pracuje face id. Wygląda świetnie, aż żal zakrywać go przez obudowę, etui, jednak z drugiej strony cena taka, że strach nosić go bez etui.

Dawid

Telefon oczywiście drogi, ale można powiedzieć, że rzeczywiście warto swojej ceny. Jak dla mnie nieco lepiej mogłoby funkcjonować oprogramowanie jakie producent dołącza do tego sprzętu.

Marcelina

Dla mnie to telefon idealny, który nie ma wad, świetnie się sprawdzi i na pewno będziemy zadowoleni z tego jak pracuje. Zdecydowanie polecam jak szukacie dla siebie fajnego sprzętu.

0 Komentarze

Socialmedia

Warte uwagi

Samsung Galaxy S8 opinie

Samsung Galaxy S8 to wyjątkowe urządzenie, jak żaden inny smartfon. Perfekcyjnie łączy najlepsze cechy całej serii Galaxy, dodatkowo pojawia się tam wyjątkowy ekran Super AMOLED. Jego...