Wprowadzona w aparatach smartfonów Huawei technologia AI można dostrzec więcej szczegółów niż jest w stanie to zrobić ludzkie oko. Taki właśnie jest Huawei Mate 20 Lite. Wyposażony w cztery aparaty, dwa z tyłu i dwa z przodu telefonu. Wykorzystuje sztuczną inteligencję, która będzie rozpoznawać tła i obiekty, a także sugeruje najlepsze oświetlenie, podpowiada jakie powinno być nasycenie barwami. Dzięki temu zdjęcia nawet gdy będą przy słabym oświetleniu mogą wyglądać wyjątkowo.

Opinie użytkowników na temat Huawei Mate 20 lite

Dominik

To urządzenie, które już po wyjęciu z opakowania daje efekt. Niebieska obudowa pięknie się mieni, a jakość wykonania jest na poziomie flagowca. Telefon mimo użytkowania bardzo intensywnego nigdy nie miał problemów, nie było zacinania się czy problemów z obsługą. Duży ekran sprawia, że świetnie pracuje się w sieci, nadaje się do obróbki zdjęć jak ktoś chętnie korzysta z portali społecznościowych. Do tego również płatności zbliżeniowe, które bez problemu działają. Internet jest szybki, można także pracować na dwuzakresowym Wi-fi. Robi także dobre zdjęcia. Bateria jest dobra więc nawet przy intensywnym użytkowaniu sobie radzi. Bardzo pomocna sztuczna inteligencja AI, która rzeczywiście poprawia robione zdjęcia. Dobrze radzi sobie również tryb nocny, pod tym kątem urządzenie również zasługuje na uwagę.

Na pewno do zalet trzeba zaliczyć wygląd sprzętu, który fajnie się prezentuje, do tego płynność działania, dobry ekran, aparat, który radzi sobie świetnie i wydajną baterię. Do tego szybki czytnik linii papilarnych i chmura na dane. Do minusów dla mnie zaliczyć trzeba to, że jest słabo widoczna dioda powiadomień.

Toreto

Dobry telefon, który z większością codziennych operacji sobie poradzi. Duża pamięć, obsługa karty micro sd, szybki telefon, ale przy mocniejszych grach były małe problemy. Odblokowanie twarzą dobre, ale czasami chwile zajmuje. Bardzo dobrze radzi sobie aparat, dwa obiektywy z rozmywaniem tła. NFC do płatności, bateria starcza na jeden dzień przy bardzo dużym obciążeniu. Ogólnie można na plus zaliczyć mu bardzo dobrą jakość wykonania.

Alina

Telefon mam od prawie 3 tygodni i jestem zadowolona. Bardzo ładnie się prezentuje, dobrze leży w dłoni mimo tego, że jest duży to raczej nie ma problemu z obsługą jedną ręką, czytnik linii papilarnych a także rozpoznawania twarzy bez problemu działa. Bateria trzyma bardzo dobrze, lepiej niż w innych smartfonach. Telefon ma karty nano sim, lekko wystają obiektywy z tyły to mogłoby wyglądać lepiej, ale po tym jak założy się etui tego nie czuć.

Aparat bardzo dobrze sobie radzi, robi ładne zdjęcia, zarówno te przednie jak i tylne aparaty. Sztuczna inteligencja sprawia, że kolory bardzo ładnie są nasycone, jaskrawe. Często właśnie to sprawia, że zdjęcia są wyjątkowe. Warto podkreślić, że jeśli uzna się, że na danym zdjęciu tryb nie pasuje to będzie można to zmienić już w pamięci telefonu i zdjęcie wróci do naturalnej formy kolorystycznej. Świetnie wychodzą zdjęcia z efektem rozmytego tła za osobą.

0 Komentarze

Socialmedia

Warte uwagi

Samsung Galaxy a5 opinie

Nowy smartfon Samsung Galaxy A5 2017 to urządzenie, które zachwyci swoją elegancja i wzornictwem jakie otrzymało. Obudowa przygotowana jest z metalu i szkła i prezentuje się...