Huawei P20 Lite to wygodne połączenie szkła i metalu, tworzy ono gustowną obudowę. Dostajemy smukłą sylwetkę, która kryje mocne oraz jednocześnie energooszczędne podzespoły, dzięki którym to urządzenie będzie sobie bardzo dobrze radzić z każdym zadaniem. Zachwycić może również ekran, który jest w proporcjach 19x9 i pozbawiony jest ramek. W górnej jego części jest wycięcie, w którym znajduje się obiektyw aparatu 16 MP a także niezbędne czujniki. Z tyłu podwójny obiekty, który pozwala na zdjęcia z efektami bokeh.

Opinie o modelu P20 Lite

Dawid

Urządzenie mam od tygodnia, ale już mogę powiedzieć, że zapowiada się naprawdę bardzo dobrze. Wycięcie nie przeszkadza, właściwie fajnie się prezentuje. Internet pracuje doskonale. Odblokowanie placem ciekawe, wygodne, szybko pisze się smsy. System oparty na dobrym procesorze, więc wszystkie aplikacje bardzo dobrze sobie radzą, pracują bez zastojów, więc pod tym kątem powinny spełniać oczekiwania. Telefon robi bardzo dobre zdjęcia za dnia, nie jestem w stanie w tym momencie jak to wygląda w nocy, ponieważ takich fotografii na tą chwilę nie robiłem. Pokrótce mogę powiedzieć, że to dobry sprzęt i mogę go polecić. Dla mnie świetny bo przeszedłem z Lumii 535 więc zmiana ogromna.

Misza

Po niecałych 3 tygodniach testów mogę powiedzieć, że jestem pozytywnie nastawiony do tego urządzenia. Mimo, że kosztuje ponad 50% mniej niż inne telefony znajdujące się w segmencie Premium. Zdjęcia z aparatu wyglądają lepiej niż bardzo dobrze, mamy dobry wyświetlać z wysoką jasnością, który świetnie pracuje. Dodatkowo mogę powiedzieć, że wykorzystane do produkcji dobrych materiałów sprawia, że sprzęt będzie spełniał oczekiwania także tych osób, którym zależy w głównej mierze na estetyce. Jak używa się tego sprzętu można sobie pomyśleć, że po co przepłacać, skoro różnicy praktycznie nie widać. Dlatego rzeczywiście można powiedzieć, że ten sprzęt polecamy.

Mops

Używam tego sprzętu kilka dni i mogę powiedzieć, że robi bardzo dobre wrażenie. Wykonanie to właściwie klasa Premium. Sprzęt posiada wszystko co powinien mieć nowoczesny sprzęt w tym roku. Mamy tam USB-C a takżę NFC. Wygląda także doskonale, dostajemy rewelacyjny notchem, który nie zajmuje wiele miejsca, aparaty czujniki muszą mieć swoje miejsce. Jeśli chodzi o porównanie do P8, który do tej pory używałem mogę powiedzieć, że przepaść jest praktycznie pod każdym względem, a w sumie to jedynie 3 lata różnicy. Wracając do tego modelu mogę również powiedzieć, że bardzo płynnie działa sobie system, nie przycina, zdjęcia są bardzo dobrej jakości, pokazują dużo szczegółów, więc to również na plus dla tego sprzętu. Stosuje także ten sprzęt jako rejestrator jazdy i pod tym kątem także bardzo dobrze się sprawdza, nie ma problemów z ostrością, bez problemu rejestruje obraz tak, że nie ma problemu z jego odpowiednim odbiorem i wyglądem obrazu.

Aggi

Przede wszystkim dla mnie to urządzenie to wyjątkowy, luksusowy wygląd. Połączenie szkło i aluminium, do tego zaokrąglone brzegi wyświetlacza powodują, że ma się wrażenie, że to sprzęt z półki Premium. Oczywiście idealnie prezentuje się bez żadnych zbędnych szybek, folii czy silikonowych etui. Na wyświetlaczu mamy maksymalne nasycenie barw, doskonałą jakość. Podwójny aparat z tyłu, brak ramek to wszystko sprawia, że zdjęcia robi się z przyjemnością i z przyjemnością się je ogląda. Rozmycie tła na fotkach wygląda tak jak w najdroższych aparatach więc pod tym kątem również sprzęt jest wyjątkowy. Świetna opcja odblokowania ekranu twarzą również bardzo dobrze się sprawdza. Bateria pozwala pracować prze około półtora dnia, gdy sprzęt jest intensywnie użytkowany.  

0 Komentarze

Socialmedia

Warte uwagi

Xiaomi z serii redmi - jaki wybrać?

Seria smartfonów Redmi obejmuje wiele modeli, a nowe pojawiają się co kilka miesięcy. Do 2019 roku marka była używana dla budżetowych telefonów Xiaomi, a potem firmy się rozdzieliły...