Najlepsze oferty Xiaomi na 2020 r. Nie tylko smartfony!

Udostępnij:

Oszczędzaj na produktach Xiaomi w tym roku. Zebraliśmy  wszystkie najlepsze oferty produktów Xiaomi i inne okazje Xiaomi, aby pomóc Ci zaoszczędzić dużo na technologii, która już oferuje wspaniałą wartość.

Wśród dużych rabatów w tym tygodniu w Amazonii jest aż do 20% zniżki na wybrane telefony Xiaomi. Xiaomi prowadzi również własną sprzedaż w Mi Store. Niektóre telefony są również sprzedawane z darmowymi bankami energii lub bezprzewodowymi wkładkami dousznymi.

Oczywiście, niektóre z najlepszych ofert są często dostępne w nieoficjalnych sklepach. GearBest, Geekbuying i inni sprzedawcy internetowi, tacy jak oni, oferują wysyłkę chińskiej technologii na całym świecie po znacznie niższych cenach niż te, które płacimy obecnie. Ci detaliści są często odpowiedzialni za próbki, które są wysyłane do nas do naszych recenzji telefonicznych Xiaomi.

Kupując telefony Xiaomi z Chin zawsze szukaj globalnych modeli, ponieważ będą one w pełni obsługiwane przez Google i od razu będą obsługiwać język polski.

Najlepsze oferty Xiaomi:

 1. Xiaomi Mi 10 (8GB RAM, 128GB)
 2. Xiaomi Redmi Uwaga 9 Pro (6GB/64GB)
 3. Xiaomi Redmi Uwaga 9 (4GB/128GB)
 4. Xiaomi Electric Scooter
 5. Xiaomi Mi Mix 3 5G
 6. Poco F2 Pro (6GB/128GB)
 7. Xiaomi Mi Uwaga 10 (6GB RAM, 128GB)
 8. Xiaomi Redmi Uwaga 8T (4GB RAM, 64GB)
 9. Xiaomi Redmi Uwaga 8 Pro (6GB/64GB)
 10. Xiaomi Redmi Uwaga 8 (4GB/128GB)
 11. Xiaomi Mi Band 4
 12. Xiaomi Redmi AirDots

Poradnik kupującego - Xiaomi

W tej chwili świat zachodni jest naturalnie ostrożny w kupowaniu rzeczy z Chin. Jednakże, gdy sprawy zaczną wracać tam do normy, import produktów technicznych może być szybszy, niż radzenie sobie z brakami w zapasach i bólami głowy przy dostawie w Polsce.

Pracownicy służby zdrowia zapewniają nas, że jest mało prawdopodobne, aby wirus mógł przetrwać na jakimkolwiek opakowaniu. Tam jednak, gdzie to możliwe, zalecamy dokonywanie zakupów w magazynach firmy w UE, choćby po to, by wykluczyć konieczność płacenia cła importowego przy wysyłce towarów z Chin do Polski. Jeśli Twoja przesyłka zostanie przechwycona przez Urząd Celny, w przeciwnym razie możesz zostać poproszony o zapłacenie cła w wysokości 20% jakiejkolwiek wartości zapisanej w dokumentacji wysyłkowej - zrób to w ramach kosztów.

Chińskie modele ROM nie są fabrycznie zainstalowane w usługach Google, a w takich przypadkach trzeba by je było zainstalować samodzielnie i poruszać się po chińskim menu i klawiaturze, aby je prawidłowo skonfigurować. Problemem była również łączność, ponieważ jedno z trzech pasm 4G używanych (800MHz/pasmo 20) było rzadko obsługiwane, co mogło pozostawić użytkowników na lodzie. Na szczęście, jeśli zadbasz o zakup tylko modeli Global ROM, to wszystko należy do przeszłości.

Niektóre z tych kwestii mają jednak nadal zastosowanie do innych produktów Xiaomi. Laptopy Xiaomi są zazwyczaj wyposażone w chiński system operacyjny Windows 10, więc wymagają pewnej wiedzy, aby zainstalować polski system operacyjny.. W przypadku starszych produktów, takich jak Mi Band 3, chińskie wersje będą miały oczywiście chińskie ikony w menu. A wiele produktów Xiaomi wysyłanych z Chin zawiera chińskie instrukcje obsługi - Google jest tutaj Twoim przyjacielem, jeśli nie jesteś pewien, jak je skonfigurować.

Warto zaznaczyć, że każdy produkt Xiaomi global kupiony poza chińskim Mi Store będzie miał wersją polską. Zazwyczaj jednak obowiązują nieco wyższe ceny, a to głównie dlatego, że Xiaomi ma mniejszą kontrolę nad kosztami dostaw i dystrybucji poza Chinami.

 

0 Komentarze

Socialmedia

Warte uwagi

Huawei p20 lite opinie

Huawei P20 Lite to wygodne połączenie szkła i metalu, tworzy ono gustowną obudowę. Dostajemy smukłą sylwetkę, która kryje mocne oraz jednocześnie energooszczędne podzespoły, dzięki...