Nowy smartfon Samsung Galaxy A5 2017 to urządzenie, które zachwyci swoją elegancja i wzornictwem jakie otrzymało. Obudowa przygotowana jest z metalu i szkła i prezentuje się rzeczywiście zjawiskowo. Dodatkowo urządzenie bardzo dobrze leży w dłoni. Urządzenie dostępne jest w kilku kolorach, więc można będzie je dopasować do swoich indywidualnych oczekiwań.

To co ważne to odpowiednie zabezpieczenia zastosowane tym sprzęcie. Spełnia normę IP68, dzięki czemu urządzenie będzie można użytkować także na deszczu czy na basenie, nie będzie trzeba obawiać się o jego uszkodzenie czy zalanie. Przedni i tylny aparat to 16 MP, radzą sobie doskonale, i każde zdjęcie będzie tam doskonałe.

Opinie na temat tego urządzenia

Xcut

Kupiłem ten telefon około tydzień temu. Pierwsze co rzuca się tam w oczy to jego wygląd, niebieski kolor wygląda naprawdę ciekawie i oryginalnie. Kolor można określić właściwie między szarym a niebieskim, czasami delikatnie wpada w biały kolor. Wygląda on znacznie lepiej niż na grafikach promocyjnych, nie jest tak cukierkowy w swoim kolorze jak mogłoby się to wydawać.

Jeśli chodzi o zalety tego urządzenia można powiedzieć, że wygląda świetnie, ma bardzo dobrą baterię, świetny ekran. Android 7 i dodatkowo także nowoczesne nakładka Samsunga, płynne działanie. Urządzenie wygląda jak flagowiec a kosztuje jak średniak.

Minusy tego urządzenia to w mojej ocenie dołączone do niego słuchawki, które są dokonałowe, a ja takich nie lubię, niestety urządzenie także bardzo mocno się palcuje, warto więc zdecydować się na oryginalny cover od Samsunga.

Generalnie można powiedzieć, że więcej jest plusów tego urządzenia niż minusów i wydaje się, że to urządzenie, po które warto będzie sięgnąć.

Pati

Telefon po prostu rewelacyjny. Korzystam na tą chwilę A5, ale miałam okazję z tego urządzenia skorzystać i rzeczywiście jest doskonały. Funkcjonalny i wyglądem bardzo ciekawie się prezentuje, do tego różne nowości, dzięki którym bardzo wygodnie się z tym sprzętem pracuje.

Julia

Obecnie korzystam z urządzenia z roku 2016, jednak ten telefon mogę zdecydowanie polecać świetnie się sprawdza. To co dla mnie jest również bardzo ważne to fakt, że urządzenie jest bardzo estetyczne, prezentuje się doskonale. Czas pracy baterii jest długi, a ładowanie telefonu jest bardzo szybkie, co na pewno będzie jego zaletą. Telefon jest także łatwy w obsłudze, dlatego nie tylko młode osoby mogą z niego z przyjemnością korzystać, na pewno także osoby, które nie są nie bieżąco z nowoczesnymi sprzętami także sobie z tym poradzą. Aparat jest w stanie robić dobre zdjęcia, zdjęcia z lampą nie są podświetlone, jednak to co może wyglądać niezbyt dobrze to fakt, że stabilizacja obrazu nie zawsze jest tak dobra. Telefon jest wykonany ze szkła, ale mimo tego, że parę razy już upadł do tej pory nic się z nim nie stało. Bardzo dobrze trzyma się w ręce. Urządzenie jest także bardzo wygodne w trakcie wykorzystywania w grach. Ekran jest jego bardzo dużą zaletą.

Peter

Jestem zadowolony z tego urządzenia, aparat spełnia oczekiwania, do tego jest wiele różnych funkcji, sprzęt naprawdę mi odpowiada, pasują mi jego możliwości. Wbrew ostrzeżeniom z testów mogę powiedzieć, żę u mnie czytnik linii papilarnych działa bez zarzutu, jest błyskawiczny. Procesor jest bardzo dynamicznym, radzi sobie naprawdę bardzo dobrze, ewentualnie przy bardzo wymagających grach mogą być delikatne problemy. Pozytywnie wypadła także bateria, która pracuje bez większych problemów przez dwa dni normalnego użytkowania tego sprzętu.

0 Komentarze

Socialmedia

Warte uwagi

Huawei P20 - poznaj flagowca chińskiego...

Huawei P20 to wyjątkowo interesujący telefon komórkowy pochodzący z tak zwanej najwyższej półki cenowej. To także godny rywal dla telefonów takich, jak choćby Samsung Galaxy S9. Jego...

Huawei p20 lite opinie

Jaki xiaomi?