Samsung Galaxy S8 to wyjątkowe urządzenie, jak żaden inny smartfon. Perfekcyjnie łączy najlepsze cechy całej serii Galaxy, dodatkowo pojawia się tam wyjątkowy ekran Super AMOLED. Jego smukła oraz lekka sylwetka sprawia, że nie zechcesz się z nim rozstawać. Tym bardziej wcale nie trzeba się z nim rozstawać, ponieważ to urządzenie, które będzie odporne na pył oraz wodę. Razem z tym sprzętem, uda się odkryć nową jakość zdjęć, korzystać można z trybu auto focus w kamerze selfie. Zyskać można również odpowiednią ochronę dzięki czytnikowi linii papilarnych a także skaner tęczówki. To właśnie to urządzenie – Samsung Galaxy S8.

Opinie użytkowników o Samsungu Galaxy S8

Paple

Smartfon Samsung z serii Galaxy i to chyba najwięcej o tym mówi. Bardzo dobre parametry tego urządzenia i płynna praca. Zastosowane jest tam szkło ochronne zakrzywione, klej na całym ekranie, bardzo dobrze funkcjonujący produkt. Jeśli ktoś chce dalej nakleić tam szkło to powinien włożyć urządzenie do smartfona a potem przymierzyć szkło, sprawdzić jak ułożyć, by dobrze przylegało.

Vader

Piękny i bardzo duży wyświetlacz, który znajduje się na froncie urządzenia. Doskonały wygląd, design, można na niego patrzeć bez przerwy. Praktycznie bezramkowe urządzenie. Szkło na przodzie praktycznie się nie rysuje, jednak to z tyłu nie prezentuje się zbyt dobrze. Jednak można powiedzieć o bardzo dobrym aparacie i z przodu i z tyłu.

Smartfon Samsung Galaxy S8

Szybkie ładowanie, bardzo przydaje się gdyż bateria w urządzeniu jest jednak na słabym poziomie, tutaj mogłoby być lepiej. Można korzystać z urządzenia przy ładowaniu bezprzewodowym i pod tym kątem na pewno bardzo dobrze się sprawdza. Do tego 4 GB RAM, ale mogłoby być więcej.

Urządzenie jest dość szybkie, ale mogłoby być lepiej pod tym kątem mogłoby być lepiej dlatego dodatkowe 2GB RAM na pewno poprawiłoby pracę. Umiejscowienie czytnika linii papilarnych jak dla mnie na minus w tym urządzeniu, wydaje mi się, że dostanie się do niego jest problemowe, mogłoby to lepiej wyglądać. Nowa nakładka producenta fajnie się tutaj sprawdza, rzeczywiście można powiedzieć, że urządzenie dobrze sobie radzi i praca na tej nakładce jest bardzo przyjemna. Wykonanie jest na wysokim poziomie, od razu to widać, gdy sięgnie się po takie urządzenie.

Samsung nie usunął mini-jacka a wydaje się, że USB-c to bardzo dobre rozwiązanie. Wykonanie pyłoodporne i wodoodporne sprawia, że to bardzo dobra opcja, z którą można wszędzie wybrać się z tym urządzeniem bez obaw o to, że coś się wydarzy. Zakrzywiony ekran to element, który jest charakterystyczny dla tej marki i dzięki temu rzeczywiście sprzęt ten świetnie się sprawdza. To wyjątkowy element, który rzeczywiście w praktyce się dobrze sprawdza. Jest kilka wad tego rozwiązania, jednak mimo tego urządzenie na pewno fajnie się sprawdza i można go innym polecać.

0 Komentarze

Socialmedia

Warte uwagi

Honor Play - uniwersalny smartfon?

Ten dedykowany graczom smartfon posiada specjalnie dobrane technologie (autorska GPU Turbo) oraz solidne podzespoły. Na rynek wypuścił go nowy w tym sektorze producent, co przekłada się na...