Smartfon Xiaomi Mi A2 to urządzenie, którego moc będzie w stanie gwarantować płynną oraz komfortową obsługę wszystkich gier i aplikacji. Jednak przede wszystkim będzie to urządzenie, którego może wystarczyć nam na dwa dni pracy. Ten czas można wykorzystać na robienie pięknych zdjęć,. Nagrywanie filmików. Utrwalone z pomocą urządzenia zdjęcia będzie można oglądać na ekranie Full HD+, który praktycznie pozbawiony jest ramek.

Opinie użytkowników o tym sprzęcie

Robert

Telefon, który bardzo dobrze pracuje i nie kosztuje bardzo dużo. To co można potraktować na minus dla tego urządzenia to fakt, że sprzęt oparty jest o androida i to niestety mi nie przypada do gustu. Kolejna sprawa to fakt, że trzeba przez całe urządzenie przeciągnąć palcem, by go odblokować. Autorzy tego pomysłu chyba go nie przemyśleli, ponieważ to denerwująca kwestia. Dioda zewnętrzna jest w jednym kolorze, w przypadku poprzednich urządzeń, gdy kolorów było kilka wypadało to lepiej.

Do zalet urządzenia trzeba zaliczyć czas pracy na baterii, wygląd, jest to urządzenie dość ciężkie urządzenie, robi ładne zdjęcia, łatwy w obsłudze, bardzo dobra cena za taką jakość, wygląda również świetnie. Na pewno wadą dla mnie jest to, że jest na androidzie, trochę brakuje funkcjonalności, szybkie ładowanie, którego trochę brakuje.

XX22

Telefon niezły, na minus książka telefoniczna. W przypadku kilku urządzeń na jednym koncie Google i dual sim kontakty w książce powtarzają się co będzie mało praktyczne. Brak możliwości ustawienia z jakiego spisu będzie się korzystać utrudnia pracę z takim urządzeniem. Nie ma możliwości nagrywania rozmów. Mało możliwości, jeśli chodzi o ustawienie rozmiaru czcionki ekranowej czy czcionki sms. Ustawienie duże, ale czasem dla niektórych to i tak zbyt mało.

Dla mnie zaletą będzie androidone, czas pracy na baterii a także wygląd tego urządzenia. Dodatkowo to bardzo komfortowy w trakcie pracy sprzęt, który ma dobrą jakość zdjęć, jednocześnie gwarantuje także szybkie ładowanie, łatwość obsługi, super telefon za rozsądną cenę a także wygląd. Jeśli więc szukacie dobrego urządzenia w atrakcyjnej cenie warto zwrócić uwagę na to właśnie urządzenie.

Johny

Telefon robi przede wszystkim ładne zdjęcia. Bateria jest w stanie trzymać dwa dni nawet przy intensywnym robieniu zdjęć czy innym użytkowaniu. Pod tym kątem rzeczywiście sprzęt jest absolutnie bezkonkurencyjny. Wydajne podzespoły, dotyk responsywny do tego również wyświetlacz nawiązujący do iPhone X i wszystko to można kupić za około 900 złotych. W stosunku cena/jakość to jedno z lepszych urządzeń na rynku. Urządzenia ma bardzo dobry czas pracy na baterii, funkcjonalne i świetnie wygląda. Warto więc na ten sprzęt się zdecydować. Wadą tego urządzenia będzie niestety jego spora waga i to, że sprzęt jest dość gruby.

Telefon robi bardzo ładne zdjęcia (w świetle dziennym, w nocy znacznie gorzej). Bateria trzyma ponad 2 dni robienia zdjęć, korzystania z nawigacji i netu - jest to wynik absolutnie bezkonkurencyjny. Wydajne podzespoły, responsywny dotyk, do tego ogromny wyświetlacz a'la iPhone X i wszystko to za mniej niż 900 zł w dniu premiery. Prawdopodobnie najlepszy telefon w stosunku cena/jakość.

Dżordż

Jak za tą cenę to urządzenie naprawdę bardzo dobre. Bateria długo trzyma nawet jak jest włączony internet. Czytnik linii papilarnych działa bardzo szybko. Minus taki, że jest dość ciężki, ale wydaje się, że to wynik ciężkiej baterii. Ogólnie jednak trzeba go polecić ze względu na tą świetną opcji bardzo mocnej baterii.

0 Komentarze

Socialmedia

Warte uwagi

Telefon z dobrym aparatem. Te smartfony imponują...

Wiele osób sądzi że dalsze ulepszanie aparatów jest obiektywnie niemożliwe bez radykalnej zmiany konstrukcji samego smartfona. Jednak nowoczesne modele pozwalają robić doskonałej jakości...